• 044 500 330

Vijesti

Župan Celjak na Danu Splitsko-dalmatinske županije

Splitsko-dalmatinska županija bogatim programom obilježava svoj dan, 30. obljetnicu osnutka i blagdan svoga zaštitnika, svetoga Jeronima.

Župan Ivan Celjak nazočio je svečanoj sjednici Županijske skupštine Splitsko-dalmatinske županije u Hrvatskom narodnom kazalištu u Splitu.

Splitsko-dalmatinska i Sisačko-moslavačka županija imaju izvrsnu suradnju kroz nekoliko projekata usmjerenih na djecu i mlade. Nastavlja se suradnja besplatnog ljetovanja naših učenika u Splitu pa će učenici četvrtih razreda svih osnovnih škola iz naše županije i sljedeće godine besplatno ljetovati u Splitu. Splitsko-dalmatinska županija donirala je sredstva i za izgradnju dvorane u Osnovnoj školi Ivan Goran Kovačić Gora. Učenici iz Centra izvrsnosti Splitsko-dalmatinske županije boravili su, prije početka školske godine, na ljetnom gaming kampu u Novskoj koji je bio obogaćen edukativnim aktivnostima, ali i zanimljivim izletima gdje su se učenici upoznali s prirodnim ljepotama Slavonije i Posavine.

Kontaktirajte nas

telefon: 044/500-330

email:  

Elektronička kontaktna točka za službeno dopisivanje tijela državne i javne uprave:

 

eu flag
zpd