Vi ste ovdje: Home Najave i objave Arhiva objava i vijesti Inicijalni sastanak prvog Lovačkog bala Sisačko-moslavačke županije

Sisačko-moslavačka županija

Sisak
+C

Inicijalni sastanak prvog Lovačkog bala Sisačko-moslavačke županije

Zamjenik župana Roman Rosavec održao je u utorak, 12. rujna 2017. godine, u lovačkoj kući LD „Jelen“ Sisak inicijalni, radni sastanak s predstavnicima lovačkih udruga i društava naše županije sa svrhom razmatranja mogućnosti organiziranja 1. Lovačkog bala Sisačko-moslavačke županije.

Lovački Savez SMŽ ima 49 lovačkih udruga/lovačkih društava koje ukupno broje 2444 lovaca, podsjetio je zamjenik župana Roman Rosavec i dodao kako lov i organizirano lovstvo u našoj županiji imaju dugu tradiciju što se vidi po godini osnivanja lovačkih društva/udruga već od 1932. godine (npr. LD „Staza“ Staza osnovano 1932., LD „Srna“ Gora osnovano 1938., LU „Fazan“ Petrinja osnovana 1947., LD „Jelen“ Stankovac osnovano 1946., LD „Jelen“ Sisak osnovano 1948., …).
Sastanku su prisustvovale gotovo sve lovačke udruge/društva naše Županije iz čega je očita njihova zainteresiranost za održavanje bala. Zaključak sastanka je da će 1. Lovački bal Sisačko-moslavačke županije biti održan u prosincu ove godine, uz nadu da će on postati tradicija. U nastavku su razmatrane ostale teme i problematika u svezi lovstva, a sve u cilju nastavka dobre suradnje Sisačko-moslavačke-županije i svih županijskih lovačkih udruga /društava.


 

 

Osnovne informacije

Sisačko-moslavačka županija

  • S. i A. Radića 36, Sisak (karta)
  • Tel: +385(0)44-550-111 / Fax: +385(0)44-524-158
  • Email: info@smz.hr / Web:www.smz.hr
  • OIB: 82215698659

Dužnosnici

IVO ŽINIĆ, dipl.ing.arh.
Župan


doc. dr. sc. ROMAN ROSAVEC
Zamjenik župana


IVAN CELJAK, mag. iur.
Zamjenik župana


mr. sc. DUŠAN BJELAJAC, dr. med.
Zamjenik župana iz reda srpske nacionalne manjine

Kutak za posjetitelje

Poštovani posjetitelji dobrodošli! Stranice Sisačko-moslavačke županije optimizirane su za novije generacije internet preglednika poput: Internet Explorera iznad verzije 9, Firefoxa 33, Chrome 38 i sl. Ukoliko koristite starije preglednike poput Internet Explorera 7 ili 8 svakako nadogradite svoj preglednik.
Na ovom mjestu možete pronaći i ostale kvalitetne besplatne programe koji štede vaše dragocjeno vrijeme i novac poput antivirusnih, office i sl. aplikacija. Puno korisnih stvari na jednom mjestu. više >>